Születési nevünket, melyet “kaptunk” szüleinktől, valójában mi magunk választottunk erre az életre, ha hiszed, vagy sem, így van! Véletlen sincs benne!
Nevünk betűi energiák, rezgések, melyekre szükségünk van – lehet, a vállalt feladataink megoldásához. Ez az eszköztárunk, kincstárunk, melyből gazdálkodhatunk. Segít minket életünk minden helyzetében, ezért választottuk a születési időpontunkkal együtt.
Aki nevét nem viseli, eszköztárát eldobva, választott életét részben megtagadva éli. Lehet így is, úgy is, hisz szabad akaratot gyakorlunk, akár életeken át tehetjük, végül is ránk van bízva mennyi időt szánunk a karmáink megoldására.
Teljes nevünk viselésével, felvállalásával, életünk minden területén, az energiáink könnyedén áramlanak, megoldások sorakoznak! Eredményeket sorolhatjuk, sem mint, a kifogásokat hánytorgatjuk.
Büszkén viseljük születési nevünk, vágyaink, céljaink felé, az utunkat könnyebbé és harmonikusabbá tesszük!
Nézzünk néhány példát a nevek jelentésére:
Andrea: férfias erő, akarat, hit.
Brigitta: Erős, erényes, alázatos.
Tímea: Tisztelet, jóság, bájos hősnő.
Zsuzsanna: Liliom, tisztaság, fény.

Botond: Buzogányos harcos, vezér.
László: Hatalom, dicsőség, béke.
Gábor: Isten embere – bajnoka – szavai.
István: Virágkoszorú, virágot – életet hozó.
Sorolhatnám, de a példa jól mutatja, maga a nevek jelentés tartalma is meghatározz bennünket, nem is beszélve, a felszín mögött megbúvó energiákról, melyből erőnket meríthetjük, és eszközként használhatjuk életünk minden megoldandó pontján.

mikor Magunkat változtatjuk meg.
Comments are closed.