A Természet egyetemes törvényei minden síkon érvényesül a teremtésen belül, a vonzás törvénye természeti törvényünk.
“Olyan univerzumban élünk, amelyet törvények határoznak meg, pl. a gravitáció törvénye: ha leesel valahonnan- mindegy hogy jó vagy rossz ember vagy- biztos hogy a földön kötsz ki.” Michael Bernard Beckwith
A Lelkiismeret, mint Élő Törvény! Isten a Lelkünkbe írta Törvényeit, hogy mindenki számára hozzáférhető legyen. Érzéseink visszajelzések, megmutatják, hogy jó úton járunk e, vagy sem.
„A lélek szerint éljetek, s akkor majd nem teljesítitek a test kívánságait” Gal. 5.16.
Isten minden földön élő népnek kinyilatkoztatta akaratát, “szent parancsolatait”, melyek valójában ajánlások, útmutatások arra, hogy tapasztalás útján az ember hazatérhessen Hozzá.
A szeretet a világon a legmagasabb szintű rezgés. Minél nagyobb a szeretetünk, annál nagyobb erőket mozgatunk meg.
„Ez a világ, amelynél nagyszerűbbet és ékesebbet a természet sosem alkotott, és a lélek, amely szemléli és csodálja a világot, s egyúttal annak legpompásabb része is, egészen a miénk és örök, s mindaddig együtt él velünk, ameddig jó magunk élünk. Bárhová űz tehát a sors, siessünk oda vidáman és emelt fővel, rettenthetetlenül, s végigvándorolhatjuk az egész földkerekséget, e világon igazi száműzetés nem lehet; mert a világon semmi sincs, amivel az ember közösséget nem érezne. Mindenünnen egyaránt az égre röppen tekintetünk, a menny a földtől mindenütt egyforma távolságra van.” Seneca
Gondolataink és érzéseink teremtik meg az életünket, a belső-külső világunkat. A Tetteink teremtik meg az egész univerzumunkat.
“Amint fent, úgy lent, amint belül, úgy kívül” Smaragd tábla
Minden, ami fizikai síkon megnyilvánul egy felsőbb síkról való leképeződés. A hasonló hasonlót vonz, amikor gondolunk valamire, újabb hasonló gondolatokat hívunk be az elménkben, életünkbe.
A gondolat formálja az anyagot. gondolatok dolgokká válnak. Minden a gondolaton keresztül jön létre, a világunkban. Jelenlegi gondolataink teremtik jövőbeli életünket, ezek az elképzelések, életünk valós képeiként, élő dolgokként köszönnek vissza hozzánk.
Gyógyításra vonatkoztatva, gondolataink teljes mértékben meghatározza testi egészségünket. Semmi sem léphet be az életünkbe a nélkül, hogy tartós gondolatainkkal meg ne hívnánk.
„Kérjetek, és adatik nektek.” Máté 7.7.
„Adjatok, néktek is adatik.” Lukács 6.38.
„Aki mást felüdít, maga is felüdül.” Péld. 11.25.
A szándék és a vágy törvénye szerint, a vágy figyelmet vált ki, a figyelem energiával telít, a szándék formába önt, amire figyelünk növekszik, megnyilvánul, amitől megvonjuk a figyelmünket, elsorvad és eltűnik az életünkből.
“Szeresd az Urat, a te Istenedet teljes szívedből, teljes lelkedből és teljes elmédből. Szeresd felebarátodat, mint magadat. ” Máté 22:37-40.
A szándék olyan vágy, mely mentes az eredményhez való görcsös ragaszkodástól. A cél megfogalmazódik, de az út, amin elérjük, Istenre bízzuk. Könnyedség és hit, feltétel nélküli bizalom jellemzi. A fű is nő magától, a magot elvetjük, a többit rábízzuk Istenre, pusztán örömteli várásunk van.
Jó gondolatokkal képtelenség rosszul érezni magunkat, és amikor jól érezzük magunkat, mágnesként vonzzuk magunkhoz minden pozitívat.
Hit törvénye, mikor bizalommal átadjuk életünk irányítását Istennek, akarattal semmit sem kényszeríthetünk ki, kerüljük az anyagias célokat, ellenben kérjük Isten vezetését és figyeljük a jeleket, amit követünk. Isten a legrövidebb úton fog így hazavezetni, tudván, hogy az erők cselekednek, vezetnek.
” Meggyógyított a Te hited !” Jézus
A karma törvénye = A kiegyenlítődés törvénye! ” Ki, mint vet, úgy arat! ” Amit másnak okozunk, amit megtettünk vele, ezek a másoknak okozott cselekvéseink, jönnek vissza hozzánk.
A karma oldás, a transzcendentális síkra emelkedés kegyelme. Isteni kegyelem, tiszta, ragyogó szeretetből, az Isten előtti teljes elfogadás, alázat esetén, önzetlen kegyből következik be.
“Amit könyörgésetekben kértek, higgyétek, hogy mindazt megnyeritek, és meg-lészen néktek.” Márk 11.24.
„Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is tegyétek velük! Máté 7.12.
„Amit magadnak nem szeretnél, azt másnak se tedd” Tób. 4.15.
A karma átvételének törvénye, ha jobban meg akarunk valakit gyógyítani, mint ahogy az illető vágyna erre, és kérné a segítségünket, a karmáját a teremtő Isten átteszi ránk. (Ami a beteg betegségét kiváltotta megjelenik a gyógyító életében, a betegségének a tünetei megjelennek a testén, módosítja a génjeit, belép a DNS-be, a karmát hajlamként genetikusan is továbbadhatja leszármazottjainak.)
„Minden emberben van egy romolhatatlan csillag, egy szubsztancia, ami arra ítéltetett, hogy a halhatatlanságban kristályosodjék ki. Ez utat mutatva múlhatatlanul ott ragyog az » Önmagam « fénnyel teli közelségében. Az ember az igazsággal, az imával és az erénnyel, és csak ezekkel szabadíthatja ki e csillagot földi akadályoztatottságából.” Frithjof Schuon
Ezen gondolatok megragadták, ébresztették elmédet, és szívedet, szeretnél jobban elmélyedni világunk rejtelmeibe, itt az alkalom tovább haladni a sors utadon, és fejlődni Önmagad kiteljesítésében.
Ajánlott képzés a Szellemsebészet, más néven Pszichotronika!

mikor Magunkat változtatjuk meg.
Kilián Anikó
Nagyon tetszettek a gondolatok, az idézetek összefűzése! Köszönöm, a kép így jobban összeáll bennem, bár ennek a folyamatnak soha nincs vége.
Nagyon örülök, hogy ilyen formában is kaphatunk képzést!
Kérdésem is lenne:
“A karma átvételének törvénye, ha jobban meg akarunk valakit gyógyítani, mint ahogy az illető vágyna erre, és kérné a segítségünket, a karmáját a teremtő Isten átteszi ránk.”
Mi kérésre gyógyítunk, ennek mértéke nálam a gyógyultság állapota.
Hogyan tudunk félig gyógyítani? Vagy nem 100% a gyógyultság állapota?
Köszönöm a választ!
Anikó